Bolu’ya prestij katacak iki yeni blok yükseliyor: Batıyaka

Bolu'nun prestiji.

Her mevsim renk denizinin içinde kaybolup doğanın tadını çıkarcağınız bir kent olan Bolu’da; Bolu’nun modern yüzü olmaya aday gelişen bölgesinde iki yeni blok yükseliyor: Batıyaka...

Prestijli Konum.

Toplam 20 bin 438 m²’lik bir inşaat alanına sahip Batıyaka, Bolu’nun hemen Batı Girişi’nde; residans ve AVM’lerin olduğu yeni Bolu’nun şekillendiği yerde inşa ediliyor. Tamamlandığında Bolu’nun en prestijli yapılarından biri olmaya aday Batıyaka, ev sahiplerine de prestijli bir yaşam sunmaya hazırlanıyor.

Bolu haritası

Eşsiz Mimari.

Batıyaka, çalışmalarıyla aldığı ödüllerle tanınmış mimari ekip tarafından en ince detayına kadar özenle tasarlandı. Bolu’nun özgün değerlerini günümüz mimarlık anlayışıyla yorumlayarak Bolu’ya prestij kazandıracak yapıyı şekillendiren ekip, her daireyi Bolu gibi ferah ve huzur verecek bir tarzda biçimlendirdi.

Konut sahiplerinin mümkün olan en konforlu yaşamı sürmesi için binanın yapımında kullanılacak her malzeme tek tek özenle seçildi.

Ticari birimlerin üst örtüsünü oluşturan ve bir peyzaj alanı olarak tasarlanan yeşil teras üzerinde yükselen blokların birbiri ile ilişkisi, manzara ve yön faktörleri dikkate alınarak kurgulandı. Konut girişleri ticari birimlerden bir “iç meydan” ile ayrıştırılarak özelleştirildi. Yüzme havuzu, fitness merkezi, SPA ve diğer ortak alanlar, yaşam konforunu yükseltecek sosyal mekanlar olarak projede yer aldı.

Güçlü Statik Yapı.

Yapısal tasarımda olası bir depreme dayanıklı, can güvenliğini temel alan statik hesaplamalar ile tasarlanan Batıyaka’nın yapısal konseptinin, deprem bölgesinde bulunan yapılar için Türk Şartnamelerinde verilen koşulların yanı sıra, Amerika ve Avrupa gibi uluslararası kod ve standartların da gerekliliklerine uygun olarak hazırlanmasına özen gösterildi.

Mesaj bırakın, prestijli yaşama adım atın. Biz sizi arayalım